Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep - wina
Sklep internetowy

Sklep - wina

Tematyka projektu: Projekt obejmował przygotowanie sklepu internetowego dla firmy zajmującej się sprzedażą wina.

Opis

Projekt nowego systemu sprzedażowego miał pozwolić na zwiększenie sprzedaży oraz otwarcie się na kanał internetowy jako źródło wspierającego obrotu w firmie. Uzupełniające podstrony informacyjne miały podnieść dostępność informacji o artykułach jak również rodzaju działalności firmy.

 

 

Na początkowym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb i wymagań klienta jak również końcowych użytkowników serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada przeważnie na system CMS Joomla albo na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych realizujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Prezentowany sklep internetowy wykonany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: Na bazie profesjonalnego szablonu graficznego dobranego i zaadaptowanego wraz z zamawiającym, przystapiliśmy do realizacji projektu sklepu internetowego.
Projektując sklep internetowy ważnym zadaniem jest odpowiednie ustalenie potrzeb klienta a także właściwości jego działalności.Na bazie wywiadu z klientem wypracowana została strategia wdrożenia sklepu internetowego i zaadaptowane zostały konieczne komponenty systemu sprzedaży.

Kiedy wykonywany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w 2 kwartale 2019r.

 

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Search

No Internet Connection