Inne

Pozostałe materiały

Staż i praktyki

Staż i praktyki

Chętnie podejmujemy pracę z młodymi ludźmi chętnymi do rozwijania swoich kompetencji zawodowych i stawiania pierwszych kroków w pracy programisty, webmastera, grafika, administratora systemów czy w dziale obsługi klienta. Program stażu lub praktyk każdorazowo układamy pod preferencje zawodowe kandydata a także pod aktualne zapotrzebowanie. Wychodzimy z założenia, że staż i praktyki zawodowe są pomostem pomiędzy nauką a pracą. Pozwalają nauczyć się podstaw stanowiska, zapoznać się z realnymi zadaniami jakie czekać będą w pracy zawodowej a z drugiej strony pozwalają nam sprawdzić możliwości kandydata do pełnego zatrudnienia.

W naszej działalności możemy zaoferować 4 główne gałęzie szkoleniowe:

  1. Grafik – praca obejmuje takie umiejętności jak przygotowanie szablonów graficznych stron www, plakatów, ulotek, katalogów produktów, tworzenie banerów reklamowych, infografik, materiałów graficznych do wykorzystania w platformach społecznościowych. Korzystamy z programów Adobe Photoshop, ACDSee, Adobe InDesign, Adobe Illustrator.
  2. Webmaster – szkolenie przewiduje zaznajomienie z takimi umiejętnościami jak „cięcie” projektów graficznych do html-a, przygotowywanie zmian i dostosowań w uruchomionych już stronach i sklepach www, przygotowanie szablonów stron Joomla, Wordpress, szablonów sklepów w Prestashop, przygotowanie kodu HTML na potrzeby wdrażanych modułów, komponentów i rozwiązań indywidualnych. Zakres wykorzystywanych technologii to miedzy innymi: HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, FontAwesome, Joomla Framework, Component Creator i inne.
  3. Programista – w naszej pracy zajmujemy się przygotowywanie zarówno programów w języku PHP jak i skryptów pracujących po stronie przeglądarki – JavaScript. Wykorzystujemy biblioteki programistyczne i technologie jak Joomla Framework, Composer, JQuery, AJAX i inne.
  4. Przedstawiciel handlowy / Obsługa klienta– jedną z głównych czynności niemal każdej działalności jest pozyskanie i obsługa klienta. Relacje z naszymi partnerami budowane są latami wiec utrzymanie dobrego kontaktu, milej atmosfery i chęci ciągłej współpracy są kluczowe dla zachowania płynności naszej działalności. Do zadań przedstawiciela należy zachowanie ciągłej relacji z klientem, pomoc przy realizowanych przez niego zadaniach w ramach naszej infrastruktury, przygotowywanie okresowych raportów z prowadzonych działań a także kontakt z nowymi klientami i pozyskanie nowych kontaktów biznesowych.

Niezależnie od wybranej ścieżki role poszczególnych osób przeplatają się i kluczowym zagadnieniem jest dobre zrozumienie całego procesu działania przedsiębiorstwa.

Oferujemy plan pracy zdalnej w miejscu zamieszkania praktykanta/stażysty a także na miejscu w pracowni w Lublinie.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj