Blog

Artykuły z zakresu działania firmy, oferowanych usług, bezpieczeństwa i reklamy.

Sezonowe trendy w częstotliwości wyszukań

Analiza częstotliwości wyszukiwania fraz w wyszukiwarkach może być zależna od okresu w roku. Część fraz jest sezonowo chwiejna i różnica w częstotliwości wyszukań może być o kilka rzędów wielkości inna zależnie od okresu.

Dobrym przykładem są usługi i towary które zwiazane są z corocznymi świętami jak "prezent na 1 komunię" czy "prezenty pod choinkę". frazy te mają znikomą wyszukiwalność przez większość roku jednak w okresach przed tymi wydarzeniami potrafią zdominować wszelkie statystyki wyszukiwania. Dlatego podczas analizy fraz do pozycjonowania strony www lub przygotowując kampanię reklam adwords dokonujemy także analizy stabilności zwrotu w roku. Pozwala to lepiej oszacować wydatki na reklamę w kontekście szacowanych zarobków.

Dobra reklama to efektywna reklama.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj