Blog

Artykuły z zakresu działania firmy, oferowanych usług, bezpieczeństwa i reklamy.

Strona internetowa na raty

Strona internetowa jest ważnym elementem wizerunku firmy. Aby móc rozwinąć swój biznes i dotrzeć do większej liczby odbiorców dziś po prostu trzeba posiadać wydajną i atrakcyjną wizytówkę w sieci. Jednorazowy koszt zaprojektowania i wdrożenia funkcjonalnej strony internetowej może okazać się zbyt duży szczególnie dla firm dopiero rozpoczynających swoją działalność. Dlatego też agencja reklamowa Sitte.pl umożliwia swoim klientom zakup strony internetowej na raty.

Finansowanie strony internetowej na raty jest świetnym rozwiązaniem dla tych firm, które chcą skupić się na budowaniu swojej silnej stabilnej pozycji na rynku, a jednocześnie nie mogą przeznaczyć jednorazowo większych środków na stworzenie swojej internetowej wizytówki. Zespół Sitte.pl udostępnia zatem system płatności na raty, dzięki któremu twoja firma ma możliwość zaistnienia w sieci, a ty możesz przegrupować swoje środki na różne inne potrzebne cele.

Oczywiste dziś jest dla powodzenia samego biznesu i zdobycia klientów bardzo ważne jest posiadanie własnej, dobrze funkcjonującej strony WWW. Bardzo często okazuje się, że na początku działalności firmy najzwyczajniej nie ma odpowiedniego budżetu, który jednorazowo pokryłby koszt związany z budowaniem strony internetowej. Stąd właśnie pojawia się u nas propozycja finansowania na raty. W Sitte.pl doskonale zdajemy sobie sprawę w jakiej sytuacji jest młoda firma z potencjałem. Ale wiemy również, że atrakcyjna, dobrze funkcjonująca strona internetowa jest świetnym motorem napędowym dla biznesu – jeśli twoja firma zaistnieje w sieci, szybko odczujesz rosnące wpływy z działalności biznesowej. Dlatego też nasza oferta finansowania ratalnego strony internetowej jest elastyczna i przyjazna dla każdego klienta. Raty bowiem możesz dopasować do możliwości finansowych twojej firmy.

Proponujemy zatem swobodny wybór – finansowanie strony internetowej w 3, 6, lub 12 ratach.

Dodatkowo oferujemy niski koszt rat, uzgadniany zależnie od czasu spłaty.

Jest to zatem bardzo dogodny system ratalny, który umożliwi finansowanie strony internetowej firmy. Kto może skorzystać z finansowania strony internetowej na raty? Oferta ratalna w zasadzie kierowana jest do wszystkich tych firm, które startują ze swoim biznesem w sieci i świadomie dążą do wygenerowania ruchu na swojej stronie internetowej. Dogodne raty bowiem nie obciążą budżetu firmy, a wyeksponowanie swojej wizytówki w Internecie przyniesie wymierne korzyści w postaci szybszych zysków.

Sitte.pl proponuje również możliwość skorzystania z oferty abonamentowej. Jest to nowoczesna i korzystna forma współpracy, dzięki której podczas trwania umowy uzyskujesz profesjonalną stronę internetową twojej firmy wraz z jej utrzymaniem (domeną i opieką hostingową), a to wszystko niskim comiesięcznym kosztem. Budowanie i wdrażanie strony internetowej na podstawie umowy abonamentowej z naszą agencją reklamową jest bardzo korzystnym rozwiązaniem z kilku względów. Przede wszystkim otrzymujesz funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. W Sitte.pl dbamy o każdy element projektu, tak by twoja strona internetowa spełniała wszystkie wymogi dobrej strony internetowej. System abonamentowy różni się znacznie od zwykłego finansowania ratalnego. Kupując stronę internetową na raty, otrzymujesz profesjonalny niezawodny projekt witryny w dość krótkim czasie, za który płatność rozkładasz ratalnie. Natomiast skorzystanie z naszej oferty abonamentowej przynosi ci dodatkowe usługi. W czasie trwania umowy na abonament twoja strona jest budowana, aktualizowana i otoczona opieką pod względem jej dalszej funkcjonalności i bezpieczeństwa w sieci. Więcej o abonamencie tutaj.

Dla klientów, którzy rozważają zakup aplikacji dla swojej firmy agencja reklamowa Sitte.pl proponuje możliwość skorzystania z opcji w technologii chmury. W przypadku niektórych aplikacji można rozważyć finansowanie projektu jako aplikacji SAAS. Kreowanie oprogramowania jako usługi oznacza, że firma ma dostęp do wszystkich funkcjonalności aplikacji na zasadzie korzystania z modelu chmury. Wystarczy zatem jedynie dostęp do Internetu i komputer lub urządzenie mobilne. Korzystanie z aplikacji w technologii chmury jest o wiele tańsze niż zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji dedykowanej dla firmy. Jednocześnie posiadanie dostępu do aplikacji SAAS jest niemalże tak samo funkcjonalne jak wdrożenie indywidualnego oprogramowania do systemu firmy. Coraz częściej przedsiębiorcy są świadomi potrzeby informatyzacji systemów w firmie. Szybko rozwijający się w sieci biznes wkrótce poszerza swoją działalność, zasoby oraz liczbę pracowników. Konieczna się staje sprawna i niezawodna organizacja w przedsiębiorstwie. Dlatego też coraz częściej firmy inwestują nie tylko w samą profesjonalną stronę internetową, ale również w oprogramowania, które przyspieszają i usprawniają wszystkie procesy w organizacji. Okazuje się czasem, że firma potrzebuje w krótkim czasie programu, który zarządzałby sprawnie jej działalnością w danym obszarze. Stąd zatem pojawia się zainteresowanie aplikacjami dla firm. W aplikacjach SAAS możesz korzystać przeważnie z tych samych funkcji, co z oprogramowania z pudełka, czy z aplikacji dedykowanej. Nasi programiści ustalą odpowiedni dostęp użytkowników i udzielą wsparcia technicznego w zakresie aktualizacji i zabezpieczenia oprogramowania.

Nasi klienci zatem mają szeroki wybór możliwości współpracy. Może to być zatem umowa na abonament, jednorazowy zakup budowy strony internetowej „pod klucz”, bądź też obniżenie kosztów poprzez skorzystanie z aplikacji w modelu SaaS (Software as a Service). Proponujemy naszym klientom również rozłożenie płatności za stronę internetową na raty oraz inne rozliczenia zbiorcze lub okresowe.

Zapytaj nas o możliwości finansowania twojego projektu

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj