Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep elektrotechniczny
Sklep internetowy

Sklep elektrotechniczny

Tematyka projektu: Projekt zawierał przygotowanie sklepu internetowego dla firmy zajmującej się branżą narzędziową, instalacyjną, techniczną oraz chemiczną.

Opis

Projekt nowej platformy sprzedażowej miał pozwolić na podniesienie sprzedaży i otwarcie się na kanał internetowy jako źródło wspierającego obrotu w firmie. Dodatkowe podstrony informacyjne miały ułatwić dostęp do informacji o artykułach oraz rodzaju działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji zrealizowany został audyt potrzeb i wymagań klienta a także końcowych odbiorców strony www. W przypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada najczęściej na system CMS Joomla bądź na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wykonujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Przedstawiany sklep internetowy wykonany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: Projekt sklepu internetowego zawierał przygotowanie serwisu opartego na wyselekcjonowanym szablonie graficznym, jego pełne wdrożenie, przetłumaczenie oraz uruchomienie.
Tworząc sklep internetowy istotnym zagadnieniem jest należyte poznanie potrzeb klienta i charakteru jego działalności.Na bazie wywiadu z klientem zaplanowana została strategia wdrożenia sklepu internetowego i zaadaptowane zostały wymagane komponenty systemu sprzedażowego.

Kiedy wykonywany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w 3 kwartale 2018r.

 

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj