Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona www - centrum medyczne
Joomla

Strona www - centrum medyczne

Tematyka projektu: Projekt strony internetowej dla Centrum Medycznego.

Opis

Dominującym celem strony internetowej wykonywanej w ramach projektu było zwiekszenie świadomości marki, pozyskanie nowych kontaktów i poprawa obsługi obecnych klientów. Sekcje informacyjne i kontaktowe miały ułatwić dostęp do podstawowych informacji o działalności firmy.

 

 

Na początkowym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb oraz wymagań klienta a także ostatecznych odbiorców serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada na ogół na system CMS Joomla albo na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych realizujemy je bazie systemu CMS Prestashop czy też rzadziej Magento. Przedstawiana strona internetowa wykonana został na platformie Joomla.

Co zawierał projekt strony internetowej: Zamówienie obejmowało przygotowanie przez grafika indywidualnego wzoru graficznego i jego przystosowanie zgodnie ze dyrektywami klienta.
W ramach prac zaprojektowano logotyp.
Zbudowany i dostosowany w porozumieniu z klientem wzorzec graficzny strony www zaimplementowany został przez nasz zespół do systemu CMS Joomla.

Kiedy realizowany był projekt: Projekt realizowany w 2 kwartale 2017r

logo_biale.png
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj