Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona www - autoserwis
Joomla

Strona www - autoserwis

Tematyka projektu: Projekt zawierał przygotowanie strony internetowej dla firmy z branży mechanika samochodowa.

Opis

Głównym celem strony www wykonywanej w ramach projektu było zwiekszenie świadomości marki, pozyskanie nowych kontaktów i poprawa obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe mają zwiększyć dostępność do podstawowych informacji o działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb oraz wymagań klienta oraz ostatecznych odbiorców serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada przeważnie na system CMS Joomla bądź na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe realizujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Prezentowana strona internetowa wykonana został na platformie Joomla.

Co zawierał projekt strony internetowej: Realizacja strony internetowej obejmowało przygotowanie indywidualnego projektu graficznego dostosowanego do wymagań klienta.
W ramach prac zaprojektowany został logotyp.
Przygotowany i dostosowany w porozumieniu z klientem wzór graficzny strony internetowej zaimplementowany został przez nasz zespół do systemu CMS Joomla.

Kiedy realizowany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w roku 2017r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj