Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona na szablonie - stomatolog
Strony na szablonie

Strona na szablonie - stomatolog

Tematyka projektu: Zlecenie realizowane na zamówienie przychodni stomatologicznej.

Opis

Głównym celem strony internetowej realizowanej w ramach projektu było zwiekszenie świadomości marki, zdobycie nowych pacjentów i poprawa obsługi aktualnych, pokazanie przejrzystego cennika, przedstawienie przychodni i jej pracowników. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe mają zwiększyć dostępność do podstawowych informacji o działalności firmy.

 

 

Na początkowym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb i wymagań klienta oraz końcowych odbiorców serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron internetowych wybór systemu CMS pada na ogół na system CMS Joomla ewentualnie na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wdrażamy je bazie systemu CMS Prestashop lub rzadziej Magento. Przedstawiana strona internetowa zrealizowana został na platformie Joomla.

Co zawierał projekt strony www na szablonie: W ramach adaptacji projektu wyselekcjonowany został wraz z klientem jak również zaadaptowany na etapie zaimplementowania szablon graficzny strony internetowej.Zamówienie obejmowało przygotowanie strony bazującej na gotowym szablonie graficznym.
W ramach realizacji odświeżony został dotychczasowy logotyp firmy.
Realizacja projektu zawierała instalację wybranego projektu graficznego w systemie CMS Joomla.

 

Kiedy realizowany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w pierwszym kwartale 2019r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj