Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona na szablonie
Strony na szablonie

Strona na szablonie

Tematyka projektu: Projekt firmowej strony internetowej zajmującej się tematyką XXX

Opis

Nadrzędnym celem strony www realizowanej w zakresie projektu było zwiekszenie świadomości marki, pozyskanie nowych kontaktów oraz poprawa obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe miały zwiększyć dostępność do podstawowych informacji na temat działalności firmy.

 

 

Na wstępnym etapie realizacji zrealizowany został audyt potrzeb i wymagań klienta jak również ostatecznych użytkowników serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada przeważnie na system CMS Joomla albo na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych wdrażamy je bazie systemu CMS Prestashop czy też rzadziej Magento. Prezentowana strona www zbudowana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej na szablonie: W ramach realizacji projektu wybrany został wraz z klientem jak również dostosowany na etapie zaimplementowania szablon graficzny strony internetowej.Zamówienie obejmowało przygotowanie strony bazującej na gotowym szablonie graficznym.
Wybrany wzór graficzny został wdrożony na systemie CMS Joomla, kompletnie skonfigurowany, przetłumaczony i zrealizowany.

Kiedy realizowany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w pierwszym kwartale 2019r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj