Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strony na szablonie - abonament
Strony na szablonie

Strony na szablonie - abonament

Tematyka projektu: Projekt firmowej strony WWW poświęconej branży stron internetowych.

Opis

Głównym celem strony www realizowanej w zakresie projektu było zwiekszenie świadomości marki, zdobycie nowych kontaktów jak również usprawnienie obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne i kontaktowe mają ułatwić dostęp do istotnych informacji na temat działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji wykonany został audyt potrzeb i wymagań klienta jak również końcowych adresatów strony www. w wypadku realizacji firmowych stron internetowych wybór systemu CMS pada najczęściej na system CMS Joomla bądź na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych wdrażamy je bazie systemu CMS Prestashop lub rzadziej Magento. Prezentowana strona internetowa wykonana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej na szablonie: Zlecenie obejmowało przygotowanie przez grafika indywidualnego projektu graficznego i jego dostosowanie według sugestii klienta.
Dodatkowo plan prac nad stroną zawierał projekt identyfikacji wizualnej firmy - logo.
Przygotowany i zaadaptowany w porozumieniu z klientem projekt graficzny strony internetowej zaimplementowany został przez nasz zespół do systemu CMS Joomla.

Kiedy realizowany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w pierwszym kwartale 2018r.

Search