Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep - komponenty automatyki
Sklep internetowy

Sklep - komponenty automatyki

Tematyka projektu: Projekt zawierał przygotowanie sklepu internetowego dla firmy zajmującej się sprzedażą komponentów automatyki.

Opis

Projekt nowej platformy sprzedażowej miał pozwolić na podniesienie sprzedaży i otwarcie się na kanał internetowy jako źródło wspierającego obrotu w firmie. Dodatkowe podstrony informacyjne miały podnieść dostępność informacji o produktach oraz rodzaju działalności firmy.

 

 

Na wstępnym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb oraz wymagań klienta oraz końcowych odbiorców strony www. W przypadku realizacji firmowych stron internetowych dobór systemu CMS pada na ogół na system CMS Joomla albo na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wdrażamy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Przedstawiany sklep internetowy zrealizowany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: na podstawie profesjonalnego wzorca graficznego dobranego i przystosowanego wspólnie z zamawiającym, przystapiliśmy do realizacji projektu sklepu internetowego.
Tworząc sklep internetowy znaczącym zadaniem jest właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i charakteru jego działalności.W opraciu o wywiad z klientem zaplanowana została procedura zaimplementowania sklepu internetowego i dopasowane zostały konieczne komponenty systemu sprzedaży.

Kiedy wykonywany był projekt: Projekt zakończył się w maju 2019r.

 

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj