Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep spożywczy
Sklep internetowy

Sklep spożywczy

Tematyka projektu: Projekt zawierał przygotowanie sklepu internetowego dla firmy, która zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych, zdrowej żywności.

Opis

Projekt nowej platformy sprzedażowej miał pozwolić na podniesienie sprzedaży i otwarcie się na kanał internetowy jako źródło wspierającego obrotu w firmie. Dodatkowe podstrony informacyjne miały ułatwić dostęp do informacji o artykułach i rodzaju działalności firmy.

 

 

Na wstępnym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb oraz wymagań klienta oraz końcowych użytkowników serwisu. W przypadku realizacji firmowych stron www dobór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla opcjonalnie na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych realizujemy je bazie systemu CMS Prestashop lub rzadziej Magento. Prezentowany sklep internetowy zrealizowany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: Na podstawie profesjonalnego szablonu graficznego dobranego i przystosowanego wraz z zamawiającym, przystapiliśmy do wykonania projektu sklepu internetowego.
W toku zamówienia przygotowany został logotyp.
Projektując sklep internetowy znaczącym zagadnieniem jest właściwe poznanie potrzeb klienta i charakteru jego działalności.W opraciu o wywiad z klientem zaplanowana została strategia zaimplementowania sklepu internetowego i zaadaptowane zostały wymagane komponenty systemu sprzedażowego.

Kiedy wykonywany był projekt: Projekt realizowany w 2016r.

 

logo_biale.png
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj