Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep - oświetlenie dla domu
Sklep internetowy

Sklep - oświetlenie dla domu

Tematyka projektu: Projekt firmowej strony WWW przeznaczonej do prowadzenia sprzedaży internetowej produktów z branży oświetlenia do domu.

Opis

Projekt nowego systemu sprzedażowego miał pozwolić na powiększenie sprzedaży oraz otwarcie się na kanał internetowy jako źródło dodatkowego obrotu w firmie. Dodatkowe podstrony informacyjne miały podnieść dostępność informacji o artykułach jak również rodzaju działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji zrealizowany został audyt potrzeb oraz wymagań klienta a także ostatecznych użytkowników serwisu. w wypadku realizacji firmowych stron www dobór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla ewentualnie na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych realizujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Prezentowany sklep internetowy zrealizowany został na platformie Prestashop.

Co zawierał projekt sklepu internetowego: na podstawie profesjonalnego wzoru graficznego dobranego i przystosowanego wraz z zamawiającym, przystapiliśmy do wykonania projektu sklepu internetowego.
Dodatkowo projekt obejmował wykonanie identyfikacji wizualnej firmy - logotypu.
Przygotowując sklep internetowy ważnym zadaniem jest odpowiednie zidentyfikowanie potrzeb klienta i specyfiki jego działalności.Na podstawie wywiadu z klientem wypracowana została procedura zaimplementowania sklepu internetowego i zaadaptowane zostały konieczne komponenty systemu sprzedażowego.

Kiedy wykonywany był projekt: Projekt zakończył się w 2015r.

 

logo_biale.png
Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj