Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep - galanteria
Sklep internetowy

Sklep - galanteria

Tematyka projektu: Projekt firmowej strony internetowej poświęconej sprzedaży galanterii ślubnej i komunijnej.

Opis

Projekt nowego systemu sprzedażowego miał pozwolić na zwiększenie sprzedaży oraz otwarcie się na kanał internetowy jako źródło dodatkowego obrotu w firmie. Dodatkowe podstrony informacyjne miały pozwolić na poprawę dostępności informacji o produktach oraz rodzaju działalności firmy.

 

 

Na wstępnym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb i wymagań klienta jak również ostatecznych użytkowników serwisu. w wypadku realizacji firmowych stron internetowych wybór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla ewentualnie na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wykonujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Przedstawiany sklep internetowy zbudowany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: Projekt sklepu internetowego zawierał przygotowanie serwisu bazującego na wybranym szablonie graficznym, jego kompletne zaimplementowanie, przetłumaczenie i uruchomienie.
W toku realizacji zaprojektowany został logotyp.
Tworząc sklep internetowy ważnym zagadnieniem jest właściwe rozpoznanie potrzeb klienta i charakteru jego działalności.W opraciu o wywiad z klientem wypracowana została strategia wdrożenia sklepu internetowego i zaadaptowane zostały wymagane komponenty systemu sprzedaży.

Kiedy wykonywany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w 2018r.

 

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj