Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Sklep - odzież damska
Sklep internetowy

Sklep - odzież damska

Tematyka projektu: Projekt obejmował przygotowanie sklepu internetowego dla firmy zajmującej się sprzedażą odzieży damskiej w dużych rozmiarach.

Opis

Projekt nowej platformy sprzedażowej miał pozwolić na podniesienie sprzedaży oraz otwarcie się na kanał internetowy jako źródło dodatkowego obrotu w firmie. Uzupełniające podstrony informacyjne miały podnieść dostępność informacji o artykułach jak również rodzaju działalności firmy.

 

 

Na wstępnym etapie realizacji wykonany został audyt potrzeb oraz wymagań klienta oraz końcowych adresatów strony www. w wypadku realizacji firmowych stron www dobór systemu CMS pada przeważnie na system CMS Joomla bądź na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wdrażamy je bazie systemu CMS Prestashop czy też rzadziej Magento. Prezentowany sklep internetowy wykonany został na platformie Prestashop.

Co obejmował projekt sklepu internetowego: Na podstawie profesjonalnego wzoru graficznego dobranego i dostosowanego wraz z zamawiającym, przystapiliśmy do realizacji projektu sklepu internetowego.
Tworząc sklep internetowy podstawowym zagadnieniem jest właściwe poznanie potrzeb klienta i specyfiki jego działalności.W opraciu o wywiad z klientem opracowana została strategia wdrożenia sklepu internetowego i dopasowane zostały wymagane komponenty systemu sprzedaży.

Kiedy wykonywany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w 2 kwartale 2016r.

 

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj