Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona na szablonie - nieruchomości
Strony na szablonie

Strona na szablonie - nieruchomości

Tematyka projektu: Zlecenie realizowane na zamówienie firmy zajmującej się budową i sprzedażą nieruchomości.

Opis

Dominującym celem strony www wykonywanej w zakresie projektu było zwiekszenie świadomości marki, pozyskanie nowych kontaktów jak również usprawnienie obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe mają zwiększyć dostępność do podstawowych informacji o działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji wykonany został audyt potrzeb i wymagań klienta oraz ostatecznych adresatów serwisu. w wypadku realizacji firmowych stron www wybór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla opcjonalnie na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych wykonujemy je na bazie systemu CMS Prestashop czy też rzadziej Magento. Prezentowana strona www wykonana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej na szablonie: w toku adaptacji projektu wyselekcjonowany został razem z klientem jak również zaadaptowany na etapie wdrożenia szablon graficzny strony internetowej.Zamówienie obejmowało przygotowanie strony bazującej na gotowym szablonie graficznym. W ramach zamówienia wykonany został logotyp. Wybrany szablon graficzny został zaimplementowany na systemie CMS Joomla, w pełni skonfigurowany, przetłumaczony i zrealizowany. /p>

Kiedy realizowany był projekt:Realizacja projektu odbyła się w 1 kwartale 2020r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj