Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona na szablonie - zabawki pluszowe
Strony na szablonie

Strona na szablonie - zabawki pluszowe

Tematyka projektu: Zamówienie wykonane na zlecenie firmy zajmującej się promocją i sprzedażą zabawek pluszowych dla dzieci.

Opis

Podstawowym celem strony www realizowanej w ramach projektu było zwiekszenie świadomości marki, zdobycie nowych kontaktów i poprawa obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe mają zwiększyć dostępność do podstawowych informacji na temat działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji przeprowadzony został audyt potrzeb oraz wymagań klienta a także ostatecznych odbiorców strony www. W przypadku realizacji firmowych stron www dobór systemu CMS pada najczęściej na system CMS Joomla bądź na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wykonujemy je bazie systemu CMS Prestashop czy też rzadziej Magento. Przedstawiana strona internetowa zbudowana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej na szablonie:  w toku realizacji projektu wybrany został razem z klientem jak również zaadaptowany na etapie zaimplementowania szablon graficzny strony www.Zamówienie obejmowało przygotowanie strony bazującej na gotowym szablonie graficznym. Wybrany szablon graficzny został wdrożony na systemie CMS Joomla, kompletnie skonfigurowany, przetłumaczony i zrealizowany.

Kiedy realizowany był projekt: Projekt realizowany w 2 kwartale 2020r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj