Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona na szablonie - dystrybutor artykułów dla dzieci
Strony na szablonie

Strona na szablonie - dystrybutor artykułów dla dzieci

Tematyka projektu: Zamówienie realizowane na zlecenie firmy zajmującej się dystrybucja na rynek polski akcesoriów i zabawek dla dzieci i niemowląt.

Opis

Dominującym celem strony internetowej realizowanej w zakresie projektu było zwiekszenie świadomości marki, zdobycie nowych kontaktów i usprawnienie obsługi już istniejących klientów. Sekcje informacyjne oraz kontaktowe mają zwiększyć dostępność do podstawowych informacji o działalności firmy.

 

 

Na początkowym etapie realizacji zrealizowany został audyt potrzeb i wymagań klienta oraz końcowych użytkowników strony www. w wypadku realizacji firmowych stron internetowych dobór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla ewentualnie na system CMS Wordpress. W przypadku sklepów internetowych wykonujemy je bazie systemu CMS Prestashop bądź rzadziej Magento. Prezentowana strona internetowa zrealizowana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej na szablonie:  W ramach adaptacji projektu wybrany został wraz z klientem oraz dostosowany na etapie wdrożenia szablon graficzny strony internetowej.Zamówienie obejmowało przygotowanie strony bazującej na gotowym szablonie graficznym. Realizacja projektu zawierała implementację wybranego projektu graficznego w systemie CMS Joomla.

Kiedy realizowany był projekt: Realizacja projektu odbyła się w 2 kwartale 2020r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj