Portfolio

Zrealizowane projekty stron, sklepów i aplikacji dedykowanych

Strona www - monitoring GPS
Joomla

Strona www - monitoring GPS

Tematyka projektu: Projekt obejmował przygotowanie strony www dla firmy specjalizującej się w branży monitoring gps.

Opis

Głównym celem strony internetowej realizowanej w zakresie projektu było zwiekszenie świadomości marki, zdobycie nowych kontaktów i usprawnienie obsługi obecnych klientów. Sekcje informacyjne i kontaktowe mają ułatwić dostęp do istotnych informacji o działalności firmy.

 

 

Na pierwszym etapie realizacji wykonany został audyt potrzeb oraz wymagań klienta oraz końcowych odbiorców serwisu. w wypadku realizacji firmowych stron www dobór systemu CMS pada zazwyczaj na system CMS Joomla albo na system CMS Wordpress. Jeśli chodzi o sklepy internetowe wykonujemy je bazie systemu CMS Prestashop lub rzadziej Magento. Prezentowana strona www zrealizowana został na platformie Joomla.

Co obejmował projekt strony internetowej: Zamówienie obejmowało zaprojektowanie przez grafika indywidualnego projektu graficznego jak również jego zaadaptowanie według wskazówek klienta.
Ponadto plan prac nad stroną zawierał projekt identyfikacji wizualnej firmy - logo.
Przygotowany i dostosowany w porozumieniu z klientem wzorzec graficzny strony www wdrożony został przez nasz zespół do systemu CMS Joomla.

Kiedy wykonywany był projekt: Projekt realizowany w drugim kwartale 2018r.

Agencja reklamowa Sitte.pl
ul. Bursztynowa 31, 20-576, Lublin
NIP: 8671899428

Nasza firma świadczy bezpośrednie usługi lokalnie, najczęściej na terenie miast: Lublin i Warszawa jednak często działamy zdalnie dla firm z takich miast jak Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo. Mamy także klientów z innych Państw Europy i USA.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Sitte.pl działa od 2012 r.

Szukaj